O našej ambulancii

Biorezonančná ambulancia Benedictus je neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré sa zaoberá
diagnostikou a terapiou z pohľadu celostnej medicíny.

Na našej ambulancii riešime aj zdravotné poruchy, pri ktorých "medicína západného typu" nie je úspešná, alebo používa postupy a lieky s mnohými vedľajšími účinkami. Na biorezonančnú terapiu veľmi dobre reagujú ľudia s rôznymi alergiami, kde úspešnosť liečby dosahuje až 80%, a to bez potreby trvalého užívania antialergických liekov.

Moderné prístroje, s ktorými pracujeme, často objavia funkčné poruchy v tele v štádiu, kedy nie sú prostriedkami klasickej medicíny ešte detekovateľné. Zmenou životosprávy, stravovacích návykov a za pomoci biorezonančnej terapie tak možno zabrániť vývoju nejakého závažného ochorenia.

Liečime akútne i chronické zdravotné ťažkosti. Častokrát k nám prichádzajú ľudia s dlhodobými zdravotnými ťažkosťami, nedoliečenými virózami, s oslabeným imunitným systémom, ktorí nie sú schopní plnohodnotne sa zaradiť späť do pracovného procesu pre neustupujúce symptómy. Najčastejšie je to kašeľ, zahlienenie, problémy s prínosovými dutinami, chronická nádcha a pod. Prípadne ľudia, u ktorých po virózach došlo k vývoju chronického únavového syndrómu. Všetkým týmto vieme pomôcť.

V ponuke máme aj liečbu závislostí (nikotín, alkohol, sladkosti, ...), či komplexnú detoxikáciu organizmu.

Na všetky poskytované služby je nutné sa vopred telefonicky objednať (pondelok-piatok, 8.00-16.00 hod.). Liečenie nie je hradené zdravotnými poisťovňami.

V našej ambulancii používame prístroje BICOM, BICOM BODY CHECK, PLAZMOVÝ GENERÁTOR a FREKVENČNÝ GENERÁTOR.